Hauapiirded

Me teame, kui raske on lähedase inimese kaotus. Sel perioodil soovite, et kõik oleks tehtud erilise austuse ja tähelepanuga detailidele.

Oleme siin, et tagada teie valiku väärikus ja mugavus, samal ajal tagades austusväärse viimse puhkepaiga kujunduse.

Õigesti valitud hauapiirdeid ei väljenda mitte ainult teie austust ja mälestusi, vaid täidavad ka olulisi praktilisi funktsioone: tähistavad matmispaiga piire, kaitsevad umbrohu eest ja hoiavad korra.

Valik

Pakume laia valikut hauapiirdeid, sealhulgas paekivist, pesubetoonist, lihvitud betoonist ja eriti graniidist – igaühel neist oma unikaalsed eelised. 

Paekivi

Paekivi lisab loodusliku ilu elemendi, muutes iga hauapiirde tõeliselt ainulaadseks.

Pesubetoon

Pesubetooni reljeefne tekstuur lisab erilist stiili ja isikupära.

Lihvitud betoon

Lihvitud betooni hauapiirdeid iseloomustavad muljetavaldavalt siledad pinnad ja korrapärased vormid, muutes paiga moodsaks.

Graniit

Graniidist hauapiirded, olles üks meie populaarsemaid pakkumisi, sümboliseerivad ilu ja vastupidavust. Graniit mitte ainult ei pea vastu ajaproovile, säilitades oma algse välimuse, vaid annab ka hauakohale erilise staatuse ja austuse. Valik erinevaid graniidi tüüpe ja toone võimaldab luua tõeliselt individuaalse ja harmoonilise lahenduse.

Meil on hea meel pakkuda teile hauapiirde paigaldust taskukohaste hindadega, mis eristuvad kõrge kvaliteedi, vastupidavuse ja originaalse disaini poolest.

Ärge jätke kasutamata võimalust näidata hoolt ja austust, kujundades oma lähedase viimase puhkepaiga austusväärset ja maitsekalt.

Helistage

+37253888834 või +37256965504

Tutvuge meie tehtud töödega.

PAEKIVIST HAUAPIIRDED
GRANIIDIST HAUAPIIRDED
LIHVITUD BETOONIST HAUAPIIRDED
PESUBETOONIST HAUAPIIRDED
ERITELLIMUSEL HAUAPIIRDED KOOS HAUAKIVIDEGA, MONUMENDID
VALATUD BETOON
PLAADID KAETUD VÄLJASPOOLT
MUUD HAUAPIIRDED
TÄIDIS

Võtke meiega ühendust kõigil mugaval viisil: jätke taotlus veebisaidil, helistage meile või külastage meie esindust. Meie spetsialistid on valmis teid kõigis küsimustes nõustama ja aitama teil valida ideaalne lahendus viimse puhkepaiga kujundamiseks.

Lasnamäe esindus

+37253888834
Pae 66, Tallinn

Viimsi esindus

+37256965504
Lilleoru tee 6, Laiaküla